סיור בוטיק תל אביבי

מתחילים את המסלול בנחלת בנימין 1 תל אביב

נחלת בנימין 1 תל אביב

הסיפור- סיור הזה קורה בלב תל אביב, בגרעין ההתחלתי של החלום והחזון, בין האהבות, האכזבות, האנשים ובתיהם. נסתובב, ונדבר על העבר הרחוק, על ההווה ועל כל מה שבניהם. על האנשים של אז, על האנשים של היום, על השפה החדשה- ישנה של העיר ללא הפסקה. ישן וחדש- שימור מול מודרנה ואנחנו בתוך הסיפור.
נטייל ברחוב הרצל, מזרקת גוטמן, שדרות רוטשילד, רחוב אחד העם, נחלת בנימין, כיכר אלברט, רחוב מונטיפיורי, רחוב נחמני ועוד ועוד. המסלול הספציפי יקבע לפי אורך הטיול הרצוי, והעדפות המזמין. מדובר על אזור שעובר בשנים האחרונות מתיחת פנים מאוד רצינית, ובו ריכוז גדול של מלונות בוטיק, ומקומות הבילוי היותר עדכניים, בכרך התל אביבי, של היום. מלון אלמה, אברהם הוסטל, מלון נורמן, מלון מונטיפיורי, מלון פלטין, פולי האוז, מלון נורדוי, מיסטר קטינסקי, מלון פבריק, הם חלק מהמקומות אותם נראה.

סוג מסלול

עונה בשנה

רמת קושי

אורך מסלול

לפרטים נוספים והזמנות:

כל הזכויות שמורות ליפעת אביצדק קלפה

טיול בתוספת נגיעות אישיות, פרסונליזציה, והקשרים. 
יכול לעבוד עם כל אחד מההצעות הטיולים הקיימות שלי 
יכול להתאים ליום הולדת, מסיבת פרישה, או טיול גיבוש למקום עבודה.

אני אוספת לפני הטיול פרטים על האיש או האנשים המדוברים,
ואז במהלך הסיור, אני מדברת על הקשרים וקשרים בין הסיפור שאנחנו מספרים, לאדם המדובר.
מוסיף עניין, וקישור אישי למסלול
(העובדה שאני עוסקת בכתיבת ספרי ביוגרפיה, כבר כמעט 20 שנים נותנת לי סוג של יתרון בשיח ובתחקיר)-

מדברים על דיזינגוף והחזון הלאומי שלו, והחתירה שלו להגשמת החלומות, ואז מדברים על אריאל שעוזב את תפקידו בחברה, ועל החזון שלו בחייו, ואיך שהוא חתר להגשמתו.

מדברים על הספורט בחיי אריק איינשטיין, שומעים את השיר "אמרו לו", ואז מספרים איך חייה של שירה, כלת יום ההולדת, סובבים מסביב למגרש הכדורסל.